Szczecin

Prawobrzeże

+48 604 055 656

kontakt@cnc.net.pl

Oferujemy usługi ślusarskie i wypalania na maszynie CNC na terenie Szczecina dla klientów prywatnych i firm

Ślusarstwo ogólnobudowlane i artystyczne to nie tylko nasza praca to głównie nasza pasja już od ponad dwóch dekad!

Witamy na naszej stronie, usługami ślusarskimi zajmujemy się od ponad 20 lat. Doświadczenie nabywaliśmy latami podczas projektów głównie na terenie Niemiec. W związku z zapotrzebowaniem na usługi ślusarskie na terenie Szczecina otworzyliśmy fimę zajmującą się ślusarstwem ogólnobudowlanym, artystycznym, wypalaniem CNC jak również restaurowaniem i konserwacją konstrukcji stalowych, ogrodzeń, bram i balustrad.

ślusarstwo Szczecin wiertarka stołowa
Kowalstwo artystyczne Szczecin brama na kowadle Brama i ogrodzenie Szczecin
0+

Lat doświadczenia

0+

Ton stali

0+

Metrów ogrodzeń

0+

Wykonanych zleceń

100% gwarancji
że w naszej pracy najważniejsza jest jakość i trwałość

Nasza oferta

Doświadczenie

Ponad 20 lat

Trwałość

Przez wiele lat

Jakość

Najwyższa na rynku

Sprawdź
Opinie o nas

Tomasz
Szczecin

Zleciłem firmie Pana Ryszarda renowację starego, częściowo zardzewiałego ogrodzenia wraz z furtką i balustradą na schodach. Jestem pozytywnie zaskoczony jakością wykonanych prac ślusarskich, dokładnym zabezpieczeniem antykorozyjnym i dobrą ceną za usługę. Serdecznie pozdrawiam!

Firma Perfekt
Szczecin

Współpracę w zakresie ślusarstwa ogólnobudowlanego prowadzimy od ponad 15 lat. Od prostych renowacji i napraw ślusarskich aż po konstrukcje stalowe jak schody czy podciągi budowlane, ogrodzenia. Szczególnie cenimy sobie wysoką jakość prowadzonych prac ślusarskich i terminowość wykonywanych usług.

SPAW ARC
Szczecin

Dla firmy Pana Ryszarda dostarczamy najwyższej jakości urządzenia i akcesoria spawalnicze niezbęde do pracy. Prowadzimy nieprzerwaną wspólpracę na terenie Szczecina od kilku lat. Możemy z czystym sercem polecić usługi ślusarskie i spawalnicze, życzymy długiej i udanej współpracy!